دسته بندي اطلاعات

شرايط و مقررات استفاده از رازنامه

 

 

الف)شرايط و مقررات سايت

 1- رازنامه سرويس خود راتحت شرايط و مقررات اين توافقنامه در اختيار شما مي گذارد و ممكن است كه هر چند وقت يكبار قوانين مذكور تغيير يابد.كه در اسرع وقت به اطلاع شما خواهد رسيد. اين توافقنامه در بر گيرنده تمامي توافقات و مقررات ميان كاربران و رازنامه مي باشد. با طي كردن مراحل ثبت نام، شما موافقت خود را با مفاد اين توافقنامه به ما اعلام مي داريد.

2ــ رازنامه اين حق را دارد كه به صلاحديد خود توافقنامه ميان سايت و كاربران را تغيير دهد، اين تغيير ممكن است در كل توافقنامه و يا حذف و اضافه كردن مفادي به متن آن باشد. هر تغييري در مقررات و قوانين اين توافقنامه بلافاصله لازم الاجرا ست و در اسرع وقت به كاربران اطلاع داده مي شود.

3ــ رازنامه اين حق را دارد كه به صلاحديد خودش تغييراتي در سايت بدهد و يا مانع دسترسي به بعضي از قسمتهاي سايت و يا همه سايت بطور موقت يا دائمي شود ، بديهي است در اين گونه موارد پيغامهاي لازم به كاربران داده خواهد شد.

4ــ بر طبق توافقنامه هاي مقرر در اين سايت، رازنامه متعهد مي شود كه از اطلاعات خصوصي كاربران واعضاء محافظت كند و اين اطلاعات را مخفيانه نزد خود نگه دارد و براي ساير اشخاص فاش نكند.

تلاش حداكثري ما اينست كه اطلاعات شخصي اي را كه شما در اختيار ما مي گذاريد حفظ نماييم و اين منطبق با سياست  ما در راستاي حفظ شان ومنزلت اطلاعات خصوصي افراد است. اما چنانچه اين اطلاعات بصورت غير عمدي و بدون اطلاع و رضايت ما در دسترس شخص ثالثي قرار گيرد، ما مسئوليتي نخواهيم داشت.اين در صورتي است كه رازنامه به موجب قانون و در موارد زير مجبور به انجام اين كار باشد:

۱ ) منابع حقوقي و قضايي براي اين كار وجود داشته باشد.

۲ ) چنانچه از جانب اشخاص ثالث شكايتي عليه سايت ما شده باشد مبني بر اينكه برخي مطالب و مضامين موجود كاربران به آنها توهين كننده بوده است ودر واقع به حقوق آنها تجاور شده باشد.

۳ ) چنانچه اين در خواست از جانب خود شما كاربران باشد.

۴ ) براي حمايت از حقوق و امنيت كاربران واعضاء سايت و در برخي موارد عموم مردم.

 

5-مسئوليت تمامي اطلاعات، داده ها، مقالات، نرم افزارها، عكس، گرافيك، فايلهاي صوتي، فايلهاي تصويري و لينك ها ومعرفي كلاسهاي آموزشي و.. كه بصورت عمومي و يا خصوصي انتقال يافته، بر عهده شخصي است كه آنها را انتقال داده است. رازنامه كنترلي جامعي بر صحت مطالب فرستاده شده از طريق سرويسش را ندارد و در نتيجه هيچ تضميني بر اعتبار آنها وجود ندارد. لذا كاربران بايستي خود هوشمندانه نسبت به استفاده ويا اعتماد به اطلاعات ارائه شده توسط ديگر كاربران اتخاذ تصميم نمايند.علاوه بر اين ممكن است در طي استفاده از اينترنت و سايت ما، در معرض مضاميني قرار گيريد كه خوشايند شما نباشد . اين مضامين بايد شناخته شود و تخطي آنها گزارش شود، اما اين تنها در حيطه صلاحديد رازنامه است كه چه اقدامي انجام دهد و با آنها چه برخوردي داشته باشد. و رفتار مورد انتظار از كاربران اينست كه از هرگونه برخوردهاي شخصي دوري نمايند.

كليه پرسشهاي مطرح شده در سرويس مشاوره براي كليه كاربران منشر مي شود، لذا كاربران مي بايست از درج مشخصات فردي و يا محتوايي كه ممكن است به آنها و يا ديگران خسارت وارد نمايد اجتناب نمايند و كليه مسئوليت درج اطلاعات فوق بر عهده كاربر مي باشد و رازنامه هيچگونه مسوليتي را قبول نمي نمايد.ضمنا كاربران با ثبت نام در سايت قبول مي نمايند كه نتايج حاصل از مشاوره هاي دريافتي از رازنامه وعمل به ترتيبات آن هيچ مسووليتي را متوجه رازنامه نخواهد كرد و لذا اخذ مشاوره توسط كاربر صرفا يك كسب طريق ابتدائي ازروش حل مساله براي بررسيهاي بعدي بيشتر توسط خود وي به منظور اخذ تصميم نهائي مي باشد.

6-از انجايي كه سايت هاي اطلاع رساني يك سرمايه ملي وبين النسلي مي باشد كه امانت ان را اجتماع بر عهده مسولين اوليه راه اندازي سايت گذاشته است لذا شما بر طبق اين توافقنامه متعهد هستيد كه از حقوق اين سايت در مقابل تعرضاتي كه ممكن است متوجه جامعه استفاده كنندگان ان باشد(شامل كاربران بالفعل وبالقوه) حمايت كنيد. اين تعرضات ممكن است در طي استفاده شما از سايت و توسط اشخاص ثالث ديگري اتفاق بيفتد و يا از مطالبي كه شما بر روي اين سايت منتشر مي كنيد  ناشي شود.  اگر چنانچه مشكلي با ديگر كاربران واعضاء داشتيد و يا اينكه احساس كرديد كه كسي از كاربران واعضاء مفاد اين توافقنامه را زير پا گذاشته است، مي توانيد به ما ايميل بزنيد و ما را در جريان اين موضوع قرار دهيد. و مطمئن باشيد كه هر چه اطلاعاتي كه شما در اين زمينه به ما مي دهيد كاملتر باشد، رسيدگي ما بهتر خواهد بود.

7-ما هيچ كنترلي بر محصولات  وخدمات  معرفي شده  از سوي كاربران واعضاء اين سايت و لينك هايي كه از سايتهاي ديگر در مطالب خود قرار مي دهيد، نداريم ومسوليت صحت آنها بر عهده كاربران ارائه كننده است . بنابراين به هيچ وجه نمي توانيم به شما در باره كاربريا عضوي كه خود را به عنوان سازمان يا شركتي كه چنين سرويسي را ارائه مي دهند، تضمين دهيم. اما بديهي است رازنامه در خصوص اطلاعاتي كه خود منتشر مي نمايد اعم از اطلاعات، داده ها، مقالات، نرم افزارها، عكس، گرافيك، فايلهاي صوتي، فايلهاي تصويري ، لينك ها ،معرفي كلاسهاي آموزشي وشركت هاو... مسوليت صحت آن را مي پذيرد.ضمنا با قرار دادن محتوا بر اين سايت، بدين وسيله حق اين موسسه براي استفاده، كپي، تطبيق، تغيير، توزيع، فروش، نمايش عمومي، انتقال، دسترسي آزاد به داده‌ها تصديق مي‌شود.

8- رازنامه حمايت خودرا از حقوق مولف (Author,s Right/Copyright) دربستر مبادلات الكترونيكي  طبق مفاد ماده 58 الي 78 قانون تجارت الكترونيك مصوب مجلس شوراي اسلامي انجام مي دهد.در اينجا چندي از مفاد مهم قانون مذكور به اطلاع كاربران مي رسد تا خود را ناآگاه از قوانين كشوري  ندانند.ضمن اينكه فرض قانون گذار بر اينست كه عدم آگاهي شما  رافع مسوليت شما نيست.

ماده 58- ذخيره، پردازش و يا توزيع داده پيام هاي شخصي مبين ريشه هاي قومي يا نژادي، ديدگاههاي عقيدتي، مذهبي، خصوصيات اخلاقي و داده پيام هاي راجع به وضعيت جسماني، رواني و يا جنسي اشخاص بدون رضايت صريح آنها به هر عنوان غير قانوني است.

ماده 62- حق تكثير، اجراء و توزيع (عرضه و نشر) آثار تحت حمايت قانون حقوق مولفان، مصنفان و هنرمندان مصوب 3/9/1348و قانون ترجمه و تكثير كتب و نشريات و آثار صوتي مصوب 26/9/1352و قانون حمايت از حقوق پديد آورندگان نرم افزارهاي رايانه اي مصوب 4/10/1379به صورت داده پيام منحصراً در اختيار مولف است. كليه آثار و تاليفاتي كه در قالب داده پيام مي باشند، از جمله اطلاعات، نرم افزارها و برنامه هاي رايانه اي، ابزار و روشهاي رايانه اي و پايگاههاي داده و همچنين حمايت از حقوق مالكيت هاي فكري در بستر مبادلات الكترونيكي شامل حق اختراع، حق طراحي، حق مولف، حقوق مرتبط با حق مولف، حمايت از پايگاههاي داده، حمايت از نقشه مدارهاي يكپارچه قطعات الكترونيكي (Integrated Circuits & Chips) و حمايت از اسرار تجاري، مشمول قوانين مذكور در اين ماده و قانون ثبت علائم و اختراعات مصوب 1/4/1310و آيين نامه اصلاحي اجراي قانون ثبت علائم تجارتي و اختراعات مصوب 14/4/1337خواهد بود، منوط بر آن كه امور مذكور در آن دو قانون موافق مصوبات مجلس شوراي اسلامي باشد.

ماده 71- هر كس در بستر مبادلات الكترونيكي شرايط مقرر در مواد (58) و (59) اين قانون را نقض نمايد مجرم محسوب و به يك تا سه سال حبس محكوم مي شود.

ماده 74- هر كس در بستر مبادلات الكترونيكي با تكثير، اجرا و توزيع (عرضه و نشر) مواردي كه در قانون حمايت حقوق مولفان، مصنفان و هنرمندان مصوب 3/9/1348و قانون ترجمه و تكثير كتب و نشريات و آثار صوتي مصوب 26/9/1352و قانون حمايت از حقوق پديد آورندگان نرم افزارهاي رايانه اي مصوب 4/10/1379منوط بر آنكه امور مذكور طبق مصوبات مجلس شوراي اسلامي مجاز شمرده شود، در صورتي كه حق تصريح شده مولفان را نقض نمايد به مجازات سه ماه تا يك سال حبس و جزاي نقدي به ميزان پنجاه ميليون (000/000/50) ريال محكوم خواهد شد.

ماده 75-متخلفين از ماده (64) اين قانون و هر كس در بستر مبادلات الكترونيكي به منظور رقابت، منفعت و يا ورود خسارت به بنگاههاي تجاري، صنعتي، اقتصادي و خدماتي، با نقص حقوق قراردادهاي استخدام مبني بر عدم افشاي اسرار شغلي و يا دستيابي غيرمجاز، اسراي تجاري آنان را براي خود تحصيل نموده و يا براي اشخاص ثالث افشا نمايد به حبس از شش ماه تا دو سال و نيم و جزاي نقدي معادل پنجاه ميليون (000/000/50) ريال محكوم خواهد شد.

رازنامه متعهد مي شود به كليه حقوق اختصاصي كاربران واعضاء احترام بگذارد و در اين توافقنامه از ديگر كاربران نيز مي خواهد كه آنها نيز همين كار را انجام دهند. حقوق انحصاري هر گونه ابتكار و نوآوري كه هر يك از كاربران در مطالب خود بكار مي گيرد، متعلق به شخص آن فرد حقيقي يا حقوقي است و چنانچه اشخاص ديگر بخواهند آن ابتكار را بكار گيرند بايد با اجازه صاحب آن مطلب و يا درج ماخذ آن باشد. چنانچه شما بعنوان كاربران واعضاء اين سايت احساس كرديد كه از ابتكار شما در جاي ديگر كپي برداري شده است ، و همينطور اعتقاد تان بر اين بود كه حقوق انحصاري شما در اين سايت مورد تجاوز قرار گرفته است، حتما ما را در جريان بگذاريد.

9-كاربران طبق اين توافقنامه از انتشارهر گونه مطالبي كه:

 از نظر رازنامه غير قانوني، مضر، تهديد كننده، توهين آميز، زيان آور، غير اخلاقي، افترا آميز و مبتذل باشد و همينطور مطالبي كه به نژاد ، گروه و يا دسته خاصي از مردم توهين كننده باشد.

از نظر رازنامه سايت هاي غير قانوني و غير اخلاقي و مبتذل و همينطور سايتهايي كه به هر نحو مناسبات فرهنگي و اخلاقي و عرفي و قانوني جامعه را زير پا مي گذارند.

از نظر رازنامه جعل هويت اشخاص يا نهادها و همينطور نسبت دادن بيانات و سخنان دروغين به افراد و نهاد هاي خاص باشد

از نظر رازنامه جعل و دستكاري كردن مشخصات به منظور تغيير ماهيت اصلي محتويات منتقل شده از طريق سرويس هاي اينترنتي.

از نظر رازنامه انتشار هر مفهوم و محتوايي كه از نظر قانوني و يا مسائل ديگر، حق انجام آنها را نداشته باشيد. ( از قبيل اطلاعات داخلي و اطلاعات اختصاصي و محرمانه برخي سازمانها و نهادها، چنانچه از نظر روابط استخدامي و قوانين داخلي سازمانها، اين كار منع شده باشد.)

از نظر رازنامه انتشار هرمفهوم و محتوايي كه به حقوق انحصاري افراد، حقوق تجاري، حق چاپ و نشر (copyright) ، و ساير حقوق انحصاري گروههاي خاص تجاوز كند.

از نظر رازنامه انتشار ويروسهاي كامپيوتري و هر كد و فايل و برنامه اي كه به منظور قطع كردن و از كار انداختن سيستم هاي كامپيوتري طراحي شده باشد و به سخت افزار و نرم افزار و تجهيزات كامپيوتر ها آسيب برساند.

از نظر رازنامه تجاوز عمدي يا غير عمدي به مواضع كاري، بيانات، قوانين ملي و بين المللي و هر رويه و مقرراتي كه قدرت قانوني از آن حمايت كند.

از نظر رازنامه تهديد كردن و هر گونه آزار و اذيت رساندن به اشخاص و شركت ها و نهادها از طريق اين سايت.

از نظر رازنامه تهيه و ترويج اطلاعات سازماندهي شده درباره فعاليت هاي غير قانوني، ترويج آسيب هاي فيزيكي و صدمه زدن به گروهها و افراد ( مثلا ترويج و آموزش راههاي فرار از قوانين )

از نظر رازنامه استفاده از سايت به گونه اي كه به هر نحو نقض كننده مقررات موجود در اين توافقنامه وساير مقررات جاري در كشور باشد.

پرهيز خواهند كرد ورازنامه در صورت مشاهده اين گونه موارد بدون اطلاع قبلي صفحه شخصي اين كاربر يا عضو را براي هميشه مسدود نمايد.

 

 

مشخصات ثبت اطلاعات

مشخصات ثبت اطلاعات
ثبت کننده: مديريت رازنامه
تاريخ ثبت: 1390/11/03
بروزرسانی: 1393/06/20
 

آمار مشاهده اطلاعات
تعداد کل: 29685 کاربر پورتال: 2528 ميهمان: 27157 آخرين مشاهده: 1396/03/15


آمار ثبت توضيحات
تعداد کل: 0 کاربر پورتال: 0 ميهمان: 0 آخرين ثبت:


آمار ثبت پرسش و پاسخ
تعداد کل: 0 کاربر پورتال: 0 ميهمان: 0 آخرين ثبت:


نظرات خود را در رازنامه ثبت کنيد ارسال محتوا به دوستان
سوال خود را از رازنامه بپرسيد در رازنامه با دوستان خود در ارتباط باشيد
در رازنامه با دوستان خود در ارتباط باشيد

امتيازات کاربران

امتياز کل امتياز کاربران ثبت شده امتياز کاربران ميهمان
    تعداد کاربر: 49     تعداد کاربر: 22     تعداد کاربر: 27
امتياز: 56.326530612253 از 100 امتياز: 59.090909090892 از 100 امتياز: 54.074074074105 از 100
   
آخرين تاريخ امتيازدهي: 1394/03/04     به اين مورد نمره بدهيد:

پرسش و پاسخ

باعرض سلام وخسته نباشيد خدمت شما،وخيلي ممنون ازسايت خوبتون من در مقطع كارشناسي مكانيك خودرو تحصيل كردم وميخوام برم سربازي، تو كدوم اورگانهاميتونم امريه بگيرم وايا بعد تموم شدن سربازيم ميتونم تو اون اورگان استخدام بشم.اون اورگانهايي كه احتمالش زياده بعد تموم شدن امريه استخدام كنن كودومان؟ لطف كنين زودتر جواب بدين.مرسي  ؟

با سلام
وزارت صنعت ومعدن و كشاورزي ودفاع و نفت وآستان قدس و.. امريه مي گيرند به وزارتخانه مربوطه رجوع وكسب اطلاع كنيد.ثبت کننده:   مصطفي محمد يارلو        تاريخ ثبت:   1390/11/25

نظرات و پيشنهادات

مشاهده ساير مطالب مرتبط


|دريافت آخرين اطلاعات رازنامه
با ثبت پست الکترونيکي خود و يا دوستان خود هميشه از آخرين اطلاعات سايت آگاه شويد.

دريافت آخرين اطلاعات رازنامه

به خانواده مشاوران رازنامه بپیوندید
پرسش و پاسخ از رازنامه
استخدام
|نظر شما چيست
سيستم هاي يكپارچه مالي كدام شركت را مي پسنديد.[ مشاهده نتايج | نظرسنجي ها ]

آراء: 1750 | نظرات: 0

|مشاوره در رازنامه
|مطالب مرتبط
تمامي حقوق طراحي ,ساخت وعرضه متعلق به مشاوره مديريت رازنامه مي باشد.
شرايط و مقررات استفاده از رازنامه .

انگليسي   فرانسوي   اسپانيايي   ايتاليايي   آلماني   عربي   روسي   ژاپني   کره      پرتغالي   ترکي   چيني